תוכנת תת"ח ונגישות למחשב גריד 3
תוכנת תת"ח ונגישות למחשב גריד 3
תוכנת תת"ח ונגישות למחשב גריד 3
תוכנת תת"ח ונגישות למחשב גריד 3

תוכנת תת"ח ונגישות למחשב גריד 3

מק"ט:   G3-1

גריד 3 הינה תוכנת תקשורת תומכת חליפית המאפשרת שימוש והתאמה בלוחות תקשורת לכל צורך תקשורתי של ילדים ומבוגרים עם מגבלת דיבור. מגוון יישומים המאפשרים רמות שונות של שפה.
התוכנה מעצימה אנשים בעלי מוגבלויות ומאפשרת להם לתקשר עם הסביבה שלהם ולשלוט בה, בזכות התוכנה הם אנשים בעלי מוגבלויות מסוגלים להשתמש באופן מלא ועצמאי במחשב.
אוסף האפליקציות מאפשרות מעבר חלק ומהיר משליחת הודעות, מיילים, ועד גלישה ברשת ולמידה.
תוכנת גריד 3 היא מענה מושלם לתקשורת, היא הקול של אנשים בעלי מוגבלויות, היא מאפשרת שליטה ועצמאות מלאה. התוכנה פותחה במיוחד עבור מבוגרים וילדים עם בעיות תקשורת מורכבות וכוללת מגוון רחב של אמצעים אותם ניתן להפעיל באמצעות מגע, מערכות מיקוד מבט, שימוש במתגים וכו'. תכנת גריד מאפשרת דיבור באמצעות סמלים, טקסט וקיימות בה אפשרויות תוכן רחבות מתואמות לכל גיל ולכל רמת יכולת.
התנסו בתוכנה למשך 60 יום ללא עלות, ובדקו אם היא מתאימה לצרכים שלכם. התוכנה מתאימה לכל מערכת הפעלה windows במחשב או טבלט.

המחיר כולל תמיכה לשנה

מחיר:
4914 כולל מע"מ
כמות:
  • מערכת הפעלה: Windows
  • תחום: משחק, תקשורת תומכת וחליפית

תוכנת גריד 3 פותחה במיוחד עבור משתמשי תת"ח.

בתוך התוכנה תוכלו למצוא אפשרויות תקשורת שונות ומותאמות לכל משתמש, החל מכלי תקשורת ייעודיים לטקסט ועד לוחות תקשורת באמצעות סמלים לראשית קריאה.

סמלי תקשורת
בתכנת גריד קיים אוצר מילים עשיר לכל רמת תקשורת. ה Super Core הנו מאגר מילים מבוסס מחקרית המקל על המתחילים להשתמש בתת"ח ומאפשר חוויה של הצלחה בתקשורת מבוססת סמלים.
התכנה מותאמת לשפות ספציפיות עם דקדוק חכם ויכולת חיזוי מילים, מה שעוזר למשתמשים בסמלי תקשורת לבנות משפטים וביטויים שיבטאו באופן ברור את כוונתם.

תקשורת מבוססת טקסט
למנוע הדיבור נוספו תכונות חדשניות שמאפשרות לו להיות מהירות ויעילות יותר. ניתן לקבוע מראש הודעות והתחלת שיחה, כמו כן הוא כולל לוחות מוכנים להודעות. אפשרות חיזוי המילים מאפשרת מלבד השלמת המילים גם השלמת ביטויים שכיחים של המשתמש, מה שהופך את התקשורת באמצעות טקסט ליעילה יותר מתמיד

מתאים לכל משתמש
ניתן להשתמש בתוכנת גריד 3 בשילוב עם כל סוגי הנגישות: מיקוד מבט, שימוש במתגים, מגע וכו'. ניתן אפילו להגדיר אותה לכל סוגי הנגישות ולהחליף ביניהם מתי שרוצים ובהתאם לצורך לאורך היום.

עריכה ויצירת לוחות קלה ומהירה
המשתמש יכול לערוך ולעצב את המערכת בקלות, ואף ליצור אחת מאפס. ניתן להגדיר גודל טקסט, רמת ניגודיות, צבעים ואפילו את גודל התאים, הכל אפשרי והכל כמובן, נישאר בגיבוי בענן. אפשרות העריכה והתמיכה ניתנת גם בשליטה מרחוק, ובזאת מאפשרת עריכה ויצירה על ידי בני המשפחה והצוות המטפל. כי שינוי שמתבצע נשמר ומתעדכן באופן אוטומטי ומיידי.

כל סוגי התקשורת בגישה קלה ומהירה
האפליקציות הנגישות מאפשרות גישה לרשת, שימוש במדיה החברתית ועוד. בתוכנה קיימים לוחות לכל פעילות, החל מהוצאת שיחה מהירה, שליחת הודעת טקסט או מייל, העלאת פוסט בפרופיל הפייסבוק שלך וצפייה בסרטונים ביוטיוב.

כלים המתאימים לכל מקום ולכל פעילות
בין אם אתם משתמשים מתחילים בתכנות תקשורת, או שאתם כבר משתמשים ותיקים בתכנות תת"ח בלימודים או במקום העבודה, בתכנת גריד 3 קיים מגוון רחב של כלים שיעזרו לכם להתנהל בחיי היומיום שלכם. שליטה במחשב מאפשר לכם גישה מלאה למערכת ההפעלה Windows באמצעות מיקוד מבט, שימוש במתגים ועוד. ניתן להשתמש בכל אפליקציה שרוצים בבית, בלימודים או בעבודה

שליטה ובקרה על הסביבה שלך
הפעל כל מכשיר בטכנולוגיות אינפרה אדום וגלי רדיו באמצעות תוכנת גריד 3. התכנה מאפשרת שליטה בכל מכשיר בבית, החל מטלוויזיה ותאורה ועד חימום ומיטות חשמליות. בתוכנה יש כבר לוחות קיימים לבקרת סביבה שיעזרו לך להתחיל להשתמש בתכונות אלו.

למידה אינטראקטיבית
למידה אינטראקטיבית דרך משחק וחקירה באמצעות 25 פעילויות מונפשות. משחקי סיבה ותוצאה וקבלת החלטות – הכירו את דילברט הכלב, עצבו בגדים לתצוגת אופנה ואפילו משחקי מרוץ מכוניות. זוהי דרך מהנה לאמן ולשפר את יכולות מיקוד המבט

הקול הוא הקול שלך
בחרו מתוך מאגר הקולות הרחב שלנו, מגוון קולות של גברים, נשים וילדים במגוון שפות. אפשר לשלוט בגובה הקול ובמהירות הדיבור הנבחר, כך שיתאים לך באופן מדויק עד כמה שניתן. ניתן אפילו להטמיע הקלטות של הקול שלך למאגר הודעות מוקלט.

אין סוף אפשרויות
אפשר להגיע לתכנים נוספים מאתר האונליין של גריד. שם קיימים מאות לוחות בנושאים שונים החל ממספרי סיפורים ועד שליטה באפליקציות ומשחקים ספציפיים, בין היתר, יוטיוב לילדים, משחקי סודוקו ואפילו שליטה באלקסה מבית אמאזון (העוזרת האישית של אמאזון)

אולי תתעניין גם